SP Delta - Zdravotnické potřeby

Prodejní, servisní a poradenská společnost
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Bezbariérová řešení > Šikmé zdvihací plošiny
Šikmá schodišťová plošina SP-DELTA umožňuje imobilním osobám překonávat přímá jednoramenná schodiště. Ovládání (přivolání a odeslání plošiny) je pomocí ovládacích panelů v jednotlivých zastávkách a na plošině. Při pohybu plošiny není třeba přivádět proud, plošina je bateriovým zařízením s možností nabíjení v jednotlivých zastávkách a její předností tak je provoz především ve veřejných budovách (nemocnice, školy, ÚSP apod.). Plošina se instaluje přímo na boční stěnu schodiště nebo na sloupky, které jsou uchyceny do schodů. Plošina je určena pro vnitřní instalace a může být vybavena automatickým sklápěním a rozvíráním podlahy, nájezdů a zábran plošiny a dovybavena sklopnou čalouněnou sedačkou.
Handicapovaní, zdravotně či tělesně postižení, nemocní či z jiného důvodu nepohyblivé osoby ocení toto zařízení při překonávání jakékoliv přímé výškové schodišťové bariéry.
Nyní i možnost výběru barvy (za příplatek) ze vzorníku RAL !

Schodišťové plošiny DELTA – variabilněji, rychleji, ekonomičtěji
Z času na čas se stane, že se reálné schodiště drobně liší od schodiště „výkresového“, což může způsobit potíže při instalaci schodišťové plošiny. Proto přicházíme s novým řešením a nově je možné dodávat šikmou schodišťovou plošinu DELTA s přizpůsobitelnou hliníkovou dráhou! Schodišťové plošiny DELTA pak přináší zákazníkům výhodu ve větší variabilitě, v rychlosti instalace i ve výhodnější cenové relaci.
Hliníkové profily dráhy umožňují eliminovat nejrůznější rizika, která se můžou objevit právě až v průběhu samotné instalace, kterou tím komplikují a zbytečně prodlužují. Profily lze jednoduchým způsobem na místě instalace zkrátit nebo prodloužit a lehce tak přizpůsobit dráhu reálné situaci přímo při její instalaci. To hraje ve prospěch nejenom zrychlení samotných montáží, ale také obecně ke zrychlení dodávek těchto plošin, protože dodatečná přizpůsobitelnost drah až na místě instalace zrychluje jejich výrobu a taky umožňuje výrobu drah na sklad. Nové hliníkové dráhy jsou rovněž ekonomičtější variantou drah nerezových a tím celkově snižují finanční zátěž zejména u venkovních instalací.
Nosnost:300 kg
Rychlost:6,3 m/min
Pohon:motorový, bateriový 24V
Napájení nabíječky:1 x 230V
Rozsah sklonu dráhy:10° - 46°
Minimální šířka uzavřené plošiny:300 mm
Minimální šířka schodiště:877 mm
Možnost uchycení:do schodů, do stěny
Minimální prostor pro dojezd plošiny:1116 mm
Vlastimil Kűhr, Neumannova 676, Slatiňany, 538 21, tel.: 469 681 769, mobil: 728 732 250, e-mail: vlastimil.kuhr@seznam.cz
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky