SP 300 - Zdravotnické potřeby

Prodejní, servisní a poradenská společnost
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Bezbariérová řešení > Šikmé zdvihací plošiny
Šikmá schodišťová plošina SP-OMEGA umožňuje imobilním osobám překonávat schodiště jednoduchá, víceramenná, ale i točitá, a to jak uvnitř objektů, tak i ve venkovním prostředí.  Plošinu lze používat pro schodiště již od šířky 850mm. Zařízení může  být zabudováno zcela bez stavebních úprav. Mezi přednosti plošiny  SP-OMEGA patří její tichý provoz, jednoduchá obsluha, možnost více  zastávek a individuální přizpůsobení výbavy plošiny s ohledem na  zdravotní stav zákazníka a stavební situaci.
Dráhu  tvoří dvě trubky, v nichž je vedeno tažné lano. Systém pohonu plošiny  je řešen tak, že motor s převodovkou jsou umístěny v horní zastávce  (nepohybují se na plošině), což umožňuje navržení velmi lehké a vzdušné  konstrukce. Při pohybu plošiny není nutné do ní přivádět proud, systém  nepotřebuje žádný kabel ani sběrnici. Plošina zabírá v zaparkované  poloze jen min. rozměry a může zatáčet na malém rádiusu. Ovládání  (přivolání a odeslání plošiny) je pomocí ovládacích panelů v  jednotlivých zastávkách a dále ovládání na plošině nebo ovládání do  ruky. Plošina se instaluje na boční stěnu schodiště (u jednoramenného  schodiště) nebo do zrcadla schodiště (u víceramenného schodiště). Na  přání zákazníka může být plošina vybavena plně automatickým sklápěním a  rozvíráním podlahy, nájezdů a bariér plošiny. Může být také dovybavena  sklopnou čalouněnou sedačkou.
Handicapovaní,  zdravotně či tělesně postižení, nemocní či z jiného důvodu nepohyblivé  osoby ocení toto zařízení při překonávání jakékoliv výškové schodišťové  bariéry.
Nejčastější využití plošiny  je ve veřejných budovách (nemocnice, školy, ÚSP atd.) a u soukromých  osob. Plošina se vyznačuje nízkými provozními náklady.
Součástí dodávky zařízení je jedna garanční prohlídka, která bude provedena do konce standardní záruční doby (24 měsíců).
Nosnost:300 kg
Rychlost:6,3 m/min
Pohon:motorový 24V
Napájení:1 x 230V, 3 x 400V
Rozsah sklonu dráhy:15° - 60°
Minimální šířka uzavřené plošiny:273 mm
Minimální šířka schodiště:850 mm (přímé), 970 mm (se zatáčkou)
Možnost uchycení:do schodů, do stěny
Minimální prostor pro dojezd plošiny:1081 mm
Vlastimil Kűhr, Neumannova 676, Slatiňany, 538 21, tel.: 469 681 769, mobil: 728 732 250, e-mail: vlastimil.kuhr@seznam.cz
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky