Sedačka Alfa - Zdravotnické potřeby

Prodejní, servisní a poradenská společnost
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Bezbariérová řešení > Schodišťové sedačky
Šikmá schodišťová sedačka SA-ALFA je  český produkt, který se vyrábí na míru zákazníkovi. Sedačku lze umístit  na všechny typy schodišť (rovné, lomené, točité) do vnějších prostor. Na  schodišti zabírá minimální rozměry. Vyznačuje se zejména jednoduchostí,  nízkou cenou, snadnou obsluhou a rychlou montáží.
Možno  vybrat z několika barev čalounění sedačky tak, aby co nejlépe zapadla  do vašeho interiéru. Přivolat sedačku si můžete pomocí dálkového  ovladače, který je v každé zastávce. Jízdu na sedačce ovládáte pomocí  páčky na područce sedačky či pomocí dálkového ovladače. Motor s  převodovkou je umístěn uvnitř sedačky. Při pohybu sedačky není nutné do  ní přivádět elektrický proud, jedná se o bateriové zařízení.
NOVINKA – FLEXIBILNÍ INSTALACE, FLEXIBILNÍ DESIGN
Doposud bylo možné sedačku ALFA objednávat pouze v základním provedení STANDARD. Nyní jsme nabídku rozšířili o provedeni PREMIUM a EXCLUSIVE.  Rozšíření nabídky o nové varianty tak nabízí spoustu možností vlastní  konfigurace a díky nim si tak můžete sedačku objednat jak vám vyhovuje a  aby krásně zapadla právě do vašeho domova.
Nosnost:150 kg
Rychlost:0,1 m/s
Baterie:2 x 12V/9Ah
Napájení nabíječky:1 x 230V
Rozsah sklonu dráhy:0 - 52°
Minimální šířka schodiště:637 mm
Vlastimil Kűhr, Neumannova 676, Slatiňany, 538 21, tel.: 469 681 769, mobil: 728 732 250, e-mail: vlastimil.kuhr@seznam.cz
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky