Naše nabídka

Nabízíme Vám prověřené a kvalitní produkty od předních českých i světových výrobců zdravotnických pomůcek, zdravotnické a výpočetní techniky a schodišťových plošin a výtahů. Za dobu existence společnosti jsme dokázali vybrat, dle zkušeností klientů s používáním i našich zkušeností se servisem a dostupností náhradních dílů, nejlépe hodnocené výrobky a pomůcky. Na všechny výrobky poskytujeme záruční i pozáruční servis a garantujeme dostupnost náhradních dílů. Pomůcky od nás zakoupené, ale i od jiných prodejců, se snažíme opravit přímo na místě užívání a v nejkratším možném termínu. Používáme originální náhradní díly a postupy oprav dané výrobcem.

  • Dodavatelé

    Mezi naše dodavatele patří: Altech Uherské Hradiště, DMA Praha, MEYRA Praha, KURY Zdechovice, Intermeta Ostrava, Delfi, Otto Bock, Medicco, Ormed a další.

  • Odběratelé

    Mezi odběratele patří například i tyto společnosti: Nemocnice Pardubického kraje, Zdravotnický holdink Královehradeckého kraje, Domov důchodců Heřmanův Městec, Senior Centrum Skuteč, Domov důchodců Albrechtice, Sociální služby Rychnov nad Kněžnou, Domy s pečovatelskou službou, Úřady práce ČR a v neposlední řadě i fyzické osoby.

  • Zdravotní pojišťovny

    V současné době máme uzavřené smlouvy na poskytování prostředků zdravotnické techniky a služeb s tímto spojených se všemi zdravotními pojišťovnami.